| Ukaya a întrebat:

Stiti un site bun de retete naturiste? Am nevoie rapid (pentru raceli, gripe, pneumonii, cancer daca stiti)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Https://www.frunza-verde.ro/

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bravo wooow as da 1000 funde

| Violleta2022 a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Frunza verde apartine publicatiei Formulei As, inregistrata si coodronata legal de S.C. Isis Edit Com S.R.L.
Număr de înregistrare: J40/3710/1992; CUI: RO3342245

Citesc Formula As din 1992, iar Frunza Verde a aparut cativa ani mai tarziu, doar cu sfaturi naturiste, bune la detoate.

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru Violleta2022):

Wooow foarte bine documentata,, felicitari,,

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apropo, atentie mare sa nu incalci Copyright-ul, ca sunt protejati legal!

Copyright Frunza-verde.ro 2009-2020

scrie in josul paginii lor, pe website-ul lor:
Https://www.frunza-verde.ro/

| Iote a răspuns:

Raceli, gripe, da. Dar pneumoniile si cancerul nu pot fi tratate naturist. Din pacate.