| Cetinamonicaica a întrebat:

Sunt in consiliul elevilor! am nevoie de niste idei pentru activitati! La cel mai bun raspuns dau Fundaa :* Multzu' Anticipat!

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

De ce te-ai inscris in consiliul elevilor daca n-ai planuri pe care sa le aplici sau nu esti creativa? Nu inteleg...te inscrii cu scopul de a pune in aplicare anumite proiecte... o-o' In fine, ca sa-ti raspund la intrebare: poti organiza concursuri, expozitii, excursii, actiuni de caritate(strangerea de donatii), o revista a scolii, un panou cu activitatile ce se vor desfasura pe parcursul anului scolar, vizionarea de filme la multimedia, competitii sportive, spectacole la ocaziile speciale (Craciun, scoala altfel, bla bla), diverse, dar bineinteles, ai nevoie de aprobarea si sustinerea cadrelor didactice. Oricum, sa nu te gandesti la lucruri marete pentru ca in liceele din Romania nu dispunem de prea multe, din pacate.

Bafta! ^^

| Green66 a răspuns:

E momentul să te retragi, sunt sigur că sunt alții care au idei și care pot face ceea ce tu nu reușești.