| theStar a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati si pe mine cu niste poze pentru un proiect scoala..am nevoie de niste poze cu unofrma de pioner, sau pers imbracate cu ea..insigne..orice legat de asta va rooooooog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o gramada de poze cu mine pioner si la activitati soimaresti ale patriei. Problema e ca pozele sunt clasice pe suport de hartie si scaner nu am, insa eu zic ca imposibil sa nu mai gasesti pe aici persoane care sa fi fost soimi ai patriei noastre dragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jo jo multumim pentru amintirile placute de altadata, sa stii ca am privit pozele cu nostalgie si mult drag, sunt amintiri foarte placute. plang generatia de azi, par copii fara viitor.