| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a întrebat:

urgent va rog sa ma ajutati, dau funda fara discutii! Am nevoie de cateva filmulete pentru scoala, fac un proiect si trebuie sa am si filmulete. Ideea e ca o sa am si poze, poze evident ca stiu cum le salvez, insa la filmulete am o nedumerire. Habar nu am cum sa descarc filmuletele, unde sa le caut, pe google, habar nu am, si cum sa fac rost de ele, ca dupa trebuie sa le duc la scoala pe un stick. Va rog sa ma ajutati, nu stiu pe cine sa mai intreb, dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Acumaeunulbun a răspuns:

Http://en.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video/ Asa iti vei putea downloada clipurile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.facebook.com/razvantrapnation
Imi dai add si facem prin team viewer.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm explică (pentru anonim_4396):

Cum e aia? De fapt ce inseamna, habar nu am laughing