| împreunăfacembine a întrebat:

Voi ce schimbări ați dori sa se facă în școala voastră? Ce așteptări ați avea de la Consiliul Scolar al Elevilor? Ce proiecte credeți ca ar fi necesar sa aducă în școala voastră?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Daca as fi elev as spune acasa la mine este un loc privat propietate privata asa ca, conform legii 333/2003 ca sa poata sa filmeze pe propietatea mea privata si sau sa inregistreze ceva de pe propietatea mea privata
ii trebuie un aviz de la un procuror in care scrie perioada determinata pe care se face inregistrarea
si scopul precis pentru care acesta inrgistrare se efectueaza!
mai ales daca are si audio atunci gata e misto treaba cade chiar pe lege
asa ca ati cam incurcat-o domnilor profesori,
as mai veni cu legea 667/2001 in care scrie clar ca fizionomia vocea adn-ul buletinul sunt date cu caracter personal
si as veni sa intreb acum profesorii cati dintre ei sunt operatori de baze de date cu caracter personal?
asa cum de vor ei sa imi vada fața prin internet daca ei nu sunt autorizati sa folosesca datele mele biometrice

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa ceara ministerului sa defineasca clar daca prunci trebuie sau nu sa aiba camera pornita, ca m-am plictisit de cati intreba daca e voie sa ii puna absenti daca nu ii vede profalaughing

| zilog a răspuns:

Sa elimine matematica abstracata
si sa lase doar matematica care are legatura cu realitatea concreta palpabila care chiar ii foloseste omului in viata reala de zi cu zi din atelierul de reparatii masini
sau din fabrica

iar matematicile paranoice ce nu pot fi exemplificate prin lucuri reale concrete palpabile din campul muncii sa fie predate doar sadomatochistilor care se duc de buna voie la facutatea de matematica.
iar la orice alta facutate sa le fie predata doar matematica care chiar tine de domeniul lor
fara sa isi bata joc de ei si sa ii tortureze si sa ii amenite ca ii lasa repetenti daca nu invata tot felul de tâmpenii de care chiar nu o să aibă nici unul dintre ei nevoie în fabrica sau în uzina sau în atelierul unde vor lucra!
Aș mai dori ca toti copii care au fost amenintati că vor fi lăsați repetenți dacă nu învață matematici paranoice să primesca 1 milion de euro despăgubire pentru discriminare si tortură

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mă întrebai acum câțiva ani, aș fi răspuns: să se demoleze.

| Werrich a răspuns:

As vrea sa se demoleze și sa facă un Mall