| naviDIabLO a întrebat:

A-ti fi de acord sa traiti o viata total opusa a vietii voastre curente? sa simtiti si alte sentimente sa vedeti lumea prin alti ochi.Cine doar un nesanatos la cap ar face asa ceva dar oare intrebarea pe care vi-o puneti este intrebare pe care chiar vreti sa o puneti sau,, altcineva" o face in locul vostru?

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu da, mi-as dori. De exemplu mi-as dori sa fiu ceva mai nesimtita si tupeista (atunci i-as vedea mai de sus).

| SweetCandy a răspuns:

Ce sa-mi pun si cu cine?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
da as fii de acord, insa numai o zilaughing

| madutz90 a răspuns:

Imi place viata mea si, mai ales, imi place sa simt asa cum o fac acum. Dar niciodata nu poti sti ce te-ar reprezenta mai bine...Asa ca o particica de viata as vrea sa fiu imaginea mea din oglinda si sa am alte sentimente. Dar tu Putress? ai vrea o viata diferita?

| georgica29 a răspuns:

Cred ca oricine ar vrea sa vada lumea prin alti ochi sa faca ceea ce nu are curaj sa se gandeasca cum ar fi fost viata daca nu ar fi altii care sa-i ghideze sau sa-i obige sa faca ce vor ei as vrea sa fac tot ce imi doresc fara sa ma gandesc la consecinte dar cand ai copiii trebuie sa te gandesti prima data la binele lor chiar daca trebuie sa te sacrifici tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as fi de acord
PS nu sunt sanatos la cap in orice zi mai am fixuri cand functioneaza normal in rest sunt dus rau de tot
Acuma gata gluma chiar as fi de acord sa duc o viata cu totul opusa dar sa fiu tot baiat

| DG a răspuns:

Nu! In viata asta care o duc acum sunt:sanatos puternic frumos(mancatear tata de dulceata mica:*)nu imi lipseste nimic... tupeu am nesimtit sa nu mai vorbim nu duc doru de bani de big grin... mie imi convine asa!