| maddy_1722 a întrebat:

Am 1.63 si 48 de kg. voi ce ziceti ar trebuie sa mai slabesc!

pup dulke, ma6a5yna!

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

La 1, 63 ar trebui sa ai 53 kg. La 48 de kg ale tale banuiesc ca arati bine. Probabil ti-a bagat cineva prostii in cap, poate chiar un iubit care n-are ce face sau care ii plac tipele cu bete in loc de picioare. Daca ti se pare tie ca pari grasa sau iti spune iubitu ca ai sunci, poti sa te apuci de sport, poate ai nevoie ca sa formezi un pic muschii. Merge sa faci sport si acasa, abdomene, genoflexiuni, gasesti tu, sau exercitii pilates. Oricum, nu cred ca e cazul sa slabesti. Ai grija de sanatatea ta, e mai importanta decat multe altele.

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer eu cred ca asa esti foarte bine, nici mai grasa dar nici mai slaba, acum ramane la preferinta ta cum iti doresti sa fi, daca vrei sa slabesti desi nu cred ca e cazul. fa cat mai multe exercitii fizice, alearga, mananca fructe si legume multe, evita grasimile cat mai mult, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca mai slabesti te faci schelet.Nu exagera. E bine asa.

| Crs a răspuns:

Greutatea medie pentru inaltimea ta ar fi de 53 kg. inca esti slabutza. nu imi dau seama daca ai mai avea ce sa slabesti! eu am 1. 61 si am 52 kg si nu mi se pare ca am ce sa dau jos!

| Betty18 a răspuns:

Nu nu trebuie sa slabesti esti perfectawinking

succes

| RoxanaCher a răspuns:

Nu esti foarte de inaltime dar ca greutate ar trebui sa mai pui ceva kilograme macar 1 sau 2! dar numai mult! ca dupa aia o sa te ingrasi prea tare! sper sa-ti fie de ajutor!

| Bishop a răspuns:

Sa slabesti? laughing mai pune 5 kgwinking

| Jonsdottir a răspuns:

Poate sa te ingrasi... thinking

| zozolik...:x a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti! arati ff bine dupa cum zici ca ai 1. 63 si 48 kg. deci arati perfect skumpo.

| AndutzaAndu a răspuns:

Glumesti? vrei sa arati ca un biscuite in dunga? la cele 48 de kg ale tale trebuie sa arati bine. poate daca consideri ca ai pe undeva sunculita, atunci poate ar trebui sa te apuci de un pic de sport, dar eu cred ca 48 de kg sunt okwinking

| Mihaela_2782 a răspuns:

Normal ar fi ca la inaltimea ta sa ai 53 de kg. Deci nu trebuie sa slabesti, trebuie sa mai pui niste kg pe tine laughinglaughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu! Arati perfect! Eu am 1. 62 si 46 de kg. Semanam multwinking

| daniela_1443 a răspuns:

Vrei sa nu mai poti merge pe strada? esti ok asa.

| SweethearT a răspuns:

Pai, nutongue Eu sunt la fel de inalta ca tine si am 47big grin Esti si tu silueta, nu?laughingwhistling

| vilmaristul a răspuns:

Nu, diferenta este stas, dar depinde unde crezi tu ca ai stratul adipos
mai vizibil, si fa exercitii

| yoyo11828 a răspuns:

Nu, parerea mea este ca esti perfecta. eu chiar nu stiu cum sa slabesc, nu am nici o idee...insa tu chiar nu trebuie sa mai slabesti. te pup