| anonim_4396 a întrebat:

Am mari probleme cu familia! Tot timpul se cearta bunica cu mama mea din cauza ca schimba barbatii ca pe sosete! Si nu exagereaza cand o face curva, panarama si ca o da afara din casa! Am inceput sa numar toti prietenii mamei de cand aveam 9 ani. S-a despartit de tata cand aveam 6-7 ani. A trecut de 20 de parteneri! De la 20 am incetat numaratoarea, era in zadar! Putea sa continue pana la 100! Pe toti i-a cunoscut pe internet! Plus ca are un site propriu, Sex Wap, si acolo cunoaste toti golanii. O data am auzit-o facand dragoste in dormitorul bunicii.Asa cred ca face de fiecare data cand e cu cineva. I-am verificat telefonul si are numai poze cu ea dezbracata. Asa a facut si fostul prieten al ei. I-a verificat telefonul plus ca a copiat numarul bunicii mele sa o avertizeze de ce face mama. Ea e cu 3 barbati in acelasi timp si le promite casnicie.Cum sa o opresc, sa o conving ca nu e bine ceea ce face? Ea crede ca eu nu stiu nimic, dar eu stiu totul despre ea.Am vazut atatea cazuri din acestea la Televizor si mi-e frica sa nu-si bata joc vreunul de mine si sa ma omoare dupa!crying(((Ajutooor! Mi-e frica sa-i spun! Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Spune-i ca nu ti-se pare normal ce face, daca ea crede ca tu nu stii, probabil de asta isi permite libertati din astea. Poate daca tu ii spui ca sti ce face si ca u ti-se pare normal o sa se opreasca.
Poti sa o intrebi ce ar zice daca tu ai face la fel ca ea, daca ar fi mandra de tine, poate asa o sa vada problema cu alti ochi, si o sa se linisteasca. POate despartirea de tatal tau a lasat-o cu sechele si ii e frica sa se ataseje de unul singur, si in cazut asta ar trebui sa viziteze un psiholog si sa treaca peste.

| IMC90 a răspuns:

Vorbeste cu bunica ta si intentati un proces pentru ca sa o decadeti din drepturile parintesti. o asemanea persoana nu merita sa aiba grija nici de un caine, dar de o fata.

scuze, sper ca nu consideri afirmatia mea jignitoare, dar imi place sa spun adevarul. numai bine.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Vreau sa mentionez ca ea are 37 de ani si eu 11!

| Lavinia218 a răspuns (pentru CutenessOverLoaded):

Sfatul meu este ca trebuie sa vorbesti cu mama ta, sa ii spui ce stii si ce simti in leg cu ceea ce face ea. Daca dupa o discutie serioasa nu se rezolva nimic vorbeste cu bunica ta si mergeti la un centru pentru Drepturile copilului. poate o vor convinge ei ca ceea ce face este gresit (asta in momentul in care va vedea ca este pe cale sa te piarda)! Succes

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin sa te faci mai mare si pe urma sa " lucrati " amandoua. Atacati din doua fronturi! laughing

| Pirkko a răspuns:

Auzi, dar de ce dai numele sitului personal al mamei tale? Îi cauti clienti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatuieste-te cu bunica ta si in functie de raspunsul ei discuta cu mama ta spunanadu-i ca iti doresti sa stea mai mult cu tine sau chestii din astea, dar fara sa o jignesti sau sa vulgarizezi totul...
succes :X

| LalLyBoOmD a răspuns:

Doamne fereste! Cati ani are mama ta? 18? Sa ii spui in fata ca-i o curva si bunica ta are dreptate! S-o scoata afara in suturi daca-i asa nesimtita! Nu vreau sa te jignesc dar o femeie ca asta nu-ti poate fi o mama adevarata! Spune-i in fata ca daca vrea sa ramana o curva sa plece si sa te lase pe tine si pe bunica ta in pace! Tu iti faci griji pentru ea dar nu te gandesti ca barbatii aia sunt cei pacaliti de ea si ca ea profita de ei! Sau cine stie... poate ea e prostituata! Mai bine aveti si voi o discutie particulara mama-fiica ca altceva nu poti face!

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Cred că de aceea a divorţat tatăl ei de mama ei.
Mama ei nu e mamă, ci o stricată.

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Doamne...
Asta nu-i mamă...
Am auzit şi eu astfel de cazuri la TV.
Cel mai bine vorbeşte cu bunica ta şi depune cerere cu bunica la Protecţia Copilului.
Nu e normal ca o mamă să-şi expună copilul la astfel de destrăbălări.
Tu nici să nu o consideri mamă.
O mamă nu distruge educaţia morală, spirituală a copilului său ci o formează...
Baftă! Şi nu îi urma exemplul ci ascult-o pe bunica.

| andreea_9684 a răspuns:

Salu te inteleg incearca sa i arati adevarul si sa -i explici ca la varsta ei nu e bine ce face ar trebui sa se ocupe de tine si sc nu -i spune ca e curva pentru ca te va certa rau de tot scucces

| larry93 a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti ajutor la "Protectia copilului"! ei te pot ajuta ca altfel nu vad vreo scapare! multa bafta chiar daca esti micuta!