| iubescfetele a întrebat:

Am o fata in clasa pe care o placbig grin! Ea nu stiu daca ma place! Ce sa ii spun?

5 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Te plac, fă! laughing

Vezi poate aveti un prieten comun si te ajuta el... mai afla o informatie, mai plaseaza una. Tatal tau nu a avut internet si totusi s-a descurcat laughing

| DenisaMetal a răspuns:

Pai poarte-te frumos cu ea, vorbeste cu ea prin pauze, priveste-o cu alti ochii, incerca sa fii mai special, cheamo in oras, la plimbari. Si spune-i ca o simpatizezi mai mult decat celelante fete din clasa, deoarece e mai unica si atunci vezi ce iti spune

| GabiLipan a răspuns:

Se apropie Dragobetele (sau Valentines Day, cum vrei sa-i spui). Cumpara-i un urs de plus si invit-o in oras. Daca este o fata draguta nu va putea sa te refuze chiar daca nu te placewinking... si s-ar putea sa inceapa sa-i placa de tine dupa asta... daca nu, stai linistit. Mai sunt si altele care te asteapta big grin

| Bella9538 a răspuns:

Incearca sa petreci cat mai mult timp pe langa ea, vorbeste cu ea afla lucrurile care ii plac sau incearca sa afli ce stil de baieti ii plac si incearca sa fii pe placul ei... Sper ca te-am ajutat!

| iuliamo a răspuns:

1. Nu spune altor colegi!(pentru ca poate rad de tine) 2. Dragobetele e aproape si o poti chema la o pizza, la un suc, sau chiar la mall!