| rationality a întrebat:

Am o relatie cu o persoana publica... el nu accepta sa faca relatia puplica de ce? cum il fac sa se razgandeasca?

Răspuns Câştigător
| elamit a răspuns:

Cred ca untr-un fel vrea sa te protejeze, cu ce te incalzeste daca face publica relatia voastra.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate ești pe locul 2, este altcineva pe locul 1. La asta te-ai gândit? Sau poate nu ține suficient de mult la tine, te vrea doar de distracție și atât!
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Eu cred ca doar te foloseste.Aspiratiile lui in materie de femei sunt altele.De tine are nevoie doar acum.

| pisoias a răspuns:

Lasa-l sa aleaga; ori iese cu tine oriunde fara sa se fereasca de nimeni, ori relatia voastra ia sfarsit. Poate ca nu e chiar singur(s-ar putea sa aiba sotie, copii) si din cauza asta sa -i displaca ideea de a fi vazuti impreuna.Mult succes.

| kaya a răspuns:

Daca nu vrea inseamna ca are ceva de ascuns, si nu ai cum sa il faci sa se razgandeasca doar sa il intrebi in fata ce are motiv are de ce nu vrea.Sa ii spui ca vrei o explicatie

soothe
| soothe a răspuns:

Este bine sa ii respecti dorinta; altfel poti sa pierzi, poate mai mult decat esti dispusa.

| Yly a răspuns:

Păi, are vreun motiv să nu o facă publică?
Eu i-aș spune frumos: uite, mie nu imi convine asta, ai de gând să faci ceva?

| usernamemada a răspuns:

Poi pe de o parte... poate el vrea sa te tina pentru el. Pe de alta parte, poate el vrea sa se salveze pentru alta... tu stii mai bine ce vrea el big grin

| multimoak a răspuns:

Daca este o persoana publica ar fi mult mai bine sa ramai in anonimatwinking
Sau vrei sa auzi barfe despre tine la orice colt si sa va despartiti din nimic? Si e mult mai romantic cand sunteti ascunsi happy traiti dragostea mai intens, feriti de ochii lumii!

| fierforjat a răspuns:

O persoana publica este ca si noi :buna sau rea. Daca are imaginea unei persoane bune si tine la tine nu are ce sa ascunda, daca are o imagine proasta poate ca nu vrea sa ti faca rau expunandu te. Tu esti singura care l cunosti

| puiuc a răspuns:

Eu zic ca se ascunde de cineva sau cel mai rau caz crede ca nu va dura mult relatia acum depinde de cata vreme sunteti impreuna.Nu vreau sa te speriu dar eu asa cred mai ales ca sunt baiat si stiu ce le poate capul la uni baieti si mentionez ca fac o greseala foarte mare.Eu zic sa ii adresezi intrebarea de ce nu vrea sa o faca publica relatia voastra si daca vezi ca neaga sau se retrage de la subiect e nasol ridica semne de intrebare.Succes sper sa se poata face publica pentru ca asa e mai dulce dragostea vede lumea care va inconjoara ca aveti grija unul de celalalt.

| gabrielle43 a răspuns:

Depinde ce fel de relatie ai, daca este casatorit deja, daca are alte obligatii, etc...deci, fiecare are motivele lui ~nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune imaginea sa pe primul loc, ceea ce nu mi se pare normal intr-o relatie serioasa. Daca nu va iubiti si doar va petreceti timpul impreuna, de ce ar face-o>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin foarte multa rabdare si intelegere, daca tii la el. Daca nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva tu esti " a doua "? adica amanta? Daca nu, este posibil sa nu te considere o persoana buna de scos si prezentat in lume! El " ce face ", tu cu ce te ocupi? Nu cumva sint ditamai diferentele? Eu zic ca da!