| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru fete.
Dacă ați fi abordate pe strada de un baiat care ar vrea sa între în vorba cu voi(metrou, parc, autobuze) și v-ar cere Instagram-ul ați vrea să vorbiți cu ei sau v-ati simți ciudat și nu ați vorbi?
Întreb asta pentru ca vreau și eu sa intru în vb cu fete pe strada și nu știu cum s-ar simți fetele sa fie abordate asa.
Mulțumesc!
P.S. Fără comentarii răutăcioase.

33 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns (pentru Lioana):

Daca te uiti mai atenta, esti putin de moda veche.
Sper ca nu esti si genul care se refugiaza in emisiuni gen "nora pentru mama" pune 1000 de poze pe facebuck pentru putina atentie...

| Lioana a răspuns (pentru ROB3RT89):

Am sa consider un compliment faptul ca ma consideri de moda veche. Moda noua duce tinerii spre degradare morala.
In ceea ce priveste emisiunea specificata de tine eu nu o urmăresc. TV-ul nu-l mai deschid aproape deloc, ca nu are nimic interesant pentru mine. Dar tu de ce te uiti la astfel de emisiuni? Sunt un loc de barfe si certuri. Sper ca nu te inspiri de acolo.

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciunul din ei...
ROB3RT89
Eu cand am vazut, am zis: "Mare e gradina Ta, Doamne!" happy
Hai ca nefolositor putea fi, ca nu raspunde la intrebare, dar nu eronat! Eu cred ca am exprimat o realitate in el, deci nu e ceva gresit.