| wendy434 a întrebat:

Am vazut mouse-ul zburand el singur ce inseamna?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îţi trebuie o consiliere psihologică.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Mouse-ul sau cursorul? Daca ai vazut mouse-ul inseamna ori ca te-ai enervat si ai dat cu el de pereti, ori ca ai vedenii.
Daca ai vazut cursorul, ori se mai intampla, ori ai uitat ca cineva iti umbla cu TeamViewer pe calculator, ori nu stiu.

| NickiMinaj a răspuns:

Bine ca n-a zburat cu tot cu pc.

| 666_7474 a răspuns:

Probabil le era prea foame spiritelor din casa ta si s-au gandit sa manance soarecele (mouse-ul). Nu-s psihiatru dar un lucru e sigur: esti nebuna! Sfatul meu: cauta-te la un medic de specialitate, e grava situatia.winking

| ioana_6047 a răspuns:

Mouse-ul?:o aaa gata stiu:X unoscut si sub denumirile de: Micutul oposum zburator, Micutul planor, Micutul falanger sau Soarecele zburator este cel mai mic dintre mamiferele care au capacitatea de a plana si unul dintre cei doi reprezentanti ai familiei Acrobatidae; celalalt: Oposumul cu coada pana din Noua Guinea, fiind putin mai mare. Denumirea i-a fost atribuita datorita cozii lui in forma de pana. Desi are dimensiunile unui soarece mic (de 65 pana la 80 mm. lungime şi intre 10 şi 14 g.) poate face salturi si poate plana cu usurinta, din copac in copac, pe o lungime de aprox. 25 de metri. La fel ca majoritatea mamiferelor plutitoare, micutul falanger are o membrana parasuta intre partea din fata şi cea din spate a picioarelor; mult mai groasa decat a celorlalte marsupiale (cum este de ex. specia Petaurus breviceps (Sugar Glider), dar de dimensiuni mai mici, extinzandu-se numai intre coate si genunchi.

Particularitatea micutului oposum este reprezentata de forma si structura cozii: aceasta are aproximativ aceeasi lungime ca a intregului corp, cu tot cu cap; este destul de subtire; moderat prehensibila si aproape fara par (exceptie fac cele 2 smocuri de par lung şi tepos dispuse lateral). Atunci cand se afla in pozitie dreapta, coada seamana mai degraba cu un pieptene dublu. Pentru mamifer ea are un rol deosebit de important, fiind utilizata atat pentru controlul zborului: carmuire si franare, cat si pentru a strange micile ramurele si muguri.

Corpul ii este acoperit de o blana colorata uniform in gri, in jurul ochilor prezinta 2 pete de o nuanta mai inchisa, si, de obicei, in spatele urechilor are doua pete mici, albe. Partea de dedesubt a corpului este mai deschisa la culoare. Urechile ii sunt moderat de mari (comparatic cu dimensiunile coprului) si rotunde.

Habitatul natural al acestui mamifer deosebit se afla in estul Australiei, fiind raspandit din nordul Queenslandului pana in Victoria. Din cauza marimii lui si a habitatului nocturn este dificil de studiat, dar se pare ca prefera zonele retrase, cu vegetatie inalta si precipitatii moderate, in care sa fie foarte putin deranjat.rolling on the floor))

| DanielJackson a răspuns:

Inseamna ca reusesti sa te concentrezi atat de bine incat il poti controla. pai incearca si cu alte lucruri, apoi pune-le la loc. e o abilitate utila uneori. nu cred ca e ceva de speriat. daca reusesti, poti face cariera din asta... dar oricum, ti-ar fi de folos, ai putea ajuta, salva multa lume cu o astfel de abilitate, gandeste-te bine!

| Ionutz a răspuns:

Nik se mai intampla si eu patescbig grin

| Myuu a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat asa ceva...

| wendy434 explică:

Mai zbura la propriu

| wendy434 explică:

N sunt nebunanu zboara sageata si mouse-ul cu totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ca sa fie din cauza mausului daca ai dinacela wireles atuncia a venit timpul sa schimbi bateriile iar daca este cu cablu sa iei unu nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitandu-ma prin intrebarile tale observa ca iti place sa stai la taina cu noi si nu-ti pasa de intrebarile puse.
N-ai vazut si o lampa prin apropiere? La mine a iesit un duh din ea si mi-a zis sa inchid naiba televizorul, ca prea imi tocesc energia in prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru e sigur, nu înseamna ceva bine! Trebuie să mergi la un psiholog, la cineva care în măsura să te ajute și să îți spună mai bine ce înseamnăwinking

| SoulReaver a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi, am avut un prieten la care ii zbura mousul in toate partile.(sageata nu mousul ) se rezolva printr-un instalat de windows

| thebloodsoul a răspuns:

Inseamna ca cineva umbla in pc-ul tau sau ai virusiwinking

| knighter a răspuns:

Eu zic ca e stricat mausu

| mimi_5116 a răspuns:

Probabil ti se pare, sau pisica ta vrea sa te pacaleasca. poate esti blestemata rolling on the floor