| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut am inceput o relatie cu un tip care urma sa mearga la faultate. Am avut o relatie de o luna "neoficial" dupa care vreo saptamana "oficial". Ne-am despartit pe motiv ca el ar incepe facultatea si o relatie la distanta este foarte greu de avut. Am ramas buni prieteni. Dupa vreo 4-5 luni dupa asa din vorba in vorba am ajuns la a ii spune ca as vrea mai mult sa avem relatia la distanta decat sa fim doar buni prieteni, cand el mi-a marturisit faptul ca el de fapt nicioadata nu ma vazuse mai mult decat ca pe o simpla amica si ca nici acum nu ma vede altfel. Ok. Bun.Am trecut peste. Faza e ca ori s-a schimbat ori nu stiu. poate ca m-a mintit doar ca sa ma faca sa-l uit si sa trec mai departe, cand el inca mai tinea la mine si inca mai face chestia asta? Il simt gelos si mereu imi aduce in discutie baietii "care-mi dau tarcoale ", plus ca eu despre viata lui nu mai stiu aproape nimic. Inainte imi povestea tot ce i se intampla pana in cele mai mici detalii, acum… foarte greu.

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Nu ati fost niciodata mai mult decat prieteni sau poate nici atat.S-a jucat cu tine. Povestea cu relatia la distanta a fost doar un pretext.

3 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Poate te va ajuta acest articol: http://wol.jw.org/ro/wol/d/r34/lp-m/1102008093
Cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| marinush123 a răspuns:

Cauta-ti de viata ta fara el