| Roxana_2583 a întrebat:

As vrea sa mi schimb nikname_ul de la site, ma puteti ajuta cu niste sfaturi pentru a mi_l putea schimba?

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Bunahappy Te-as putea ajuta. Sub,, Logat ca dady'' sunt mai multe optiuni, printre care si Editare Profil. D clik acolo si o scrie ce nume vrei sa ai in locul Nume public, si in cateva minute o sa ti se schimbe. Bye:*

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

In partea din stanga la Editeaza profil

| Insidee a răspuns:

Dai in stanga la editare profil si modifici nume public (cred ca la asta te refereai)