| dydy1974 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb stilul vestimentar, insa nu stiu cum.Am foarte multe haine, dar nu-mi plac, as vrea sa adopt unu mai elegant.Imi puteti da sfaturi despre cum as putea sa fac asta sau niste site-uri unde pot invata cum sa le combin. Dau funda :*

2 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

In primul rand ca,, sa de-a bine`` ochiului trebuie sa le asortezi www.perfecte.ro › Fashion‎, apoi trebuie sa te gandesti ca ar trebui sa iti cumperi niste haine mai elegante asa cum vrei tu.Iti poti lua niste sacouri, pe care le poti combina cu niste fuste sau cu niste pantaloni.Cate va situri cu rochii :www.donatella.ro/‎ www.ziare.com/articole/moda+sfaturi+asortare+haine‎ ....Succes!

| Sophia1100 a răspuns:

Da pai daca vrei un stil ceva mai elegant eu zic ca principala haina ar fi o bluza larga si vaporoasa tip ie camasuta.
o poti combina cu o fustita mulata in culori cum se poarta acum sau chiar cu niste blugi cu expandrile, ori cu niste pantaloni scurti in multe culori si forme.
sper ca te-am ajutat big grin