| betty17 a întrebat:

Astazi a murit marele actoru Gheorghe Dinica! ce pacatsadin cativa ani se vor duce adevaratele valori ale Romaniei. Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încă o stea a apărut pe bolta valorilor românești. Încet, încet se vor duce toți.
Cea mai mare traumă pentru un om este despărțirea, nu se poate descrie în vorbe și gesturi, pur și simplu ne macină pe interior, sufletul sensibil.
Odihnească-se în pace. Condoleanțe familie îndurerate.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mda, toti vazuram. Au murit altii mai tineri.

| daii a răspuns:

Condoleante familiei...sad chiar mi-a placut de el, a fost un om bun si talentat!

by daiiwinking

| M.madallina a răspuns:

Sper ca familia si fanii sa treaca usor peste aceasta pierdere. Dumnezeu sa il odihneasca!

| mariobros a răspuns:

Pe langa faptul ca a fost un mare actor, Gheorghe Dinica a cantat si ceva muzica, de petrecere; Dumnezeu sa-l ierte!

| Klara a răspuns:

Nu l-am prea simpatizat pe George Dinica, ba dimpotriva, il detestam mai ales cand vorbea angry
Dar nah... n-ar trebui sa ma bucur ca a murit...asta e... s-a mai dus unu...

| viorel13 a răspuns:

Afost unul dintre cei mai mari actori romani, Dumnezeu sa il odihneasa

| alex2009 a răspuns:

Cel mai nasol este ca nu mai vin altii din urma mai buni sau macar asemanator cu ei

| catthshshshs a răspuns:

Dumnezeu sa il ierte sad

| putzulica a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! betty vin alti noi... mor uni vin alti... asta e viata!

| fevrier a răspuns:

Mda, să-i fie ţărâna uşoară.

| dean a răspuns:

Dumnezeu sa-l odihneasca, foarte dureros, mare actor, mare caracter, pace voua!

| o1996 a răspuns:

Da pacat ca se duc rind pe rind toti artistii de valoare... Dumnezeu sa-l ierte si sa-i fie tarna usoara

| bogdan_3144 a răspuns:

crying Un adevarat om