| lifeistough a întrebat:

Ati fi de acord sa va umble prietenul/a in telefon sau calculator?

27 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sub nicio formă, niciodată. Este vorba de minimumul de respect! (asta la telefon)
La calculator, da, de ce nu? Oricum la mine în calculator există doar foarte multe chestii de programare neinteligibile pentru ea, multă (enorm de multă) muzică metal şi câteva seriale la care mă uit eu şi atât.
Salut!

| Bacemi a răspuns:

Nu as avea nimic impotriva dar m-ar deranja daca ar face asta cu scoopul de a ma spiona. Unde nu e incredere nu are unde sa mai incapa iubirea.

NOname
| NOname a răspuns:

Cu acordul meu - DA.batting eyelashes
Pe furis, fara sa-mi ceara voie - NU. no talking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te deranjează?
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E un pic mai complicat de atat, nu? Avem intai factorii de baza in relatie, respect si incredere. Nu exista, nu suntem prieteni. Deci in cazul in care e vorba de un control se discuta si se lamureste subiectul. Insa in momentul cand relatia avanseaza la stadiul in care il consideri cealalta jumatate a ta intimitatea incepe sa intre la comun. In relatia ideala cei doi formeaza un intreg, isi apartin. Daca pui bariera asta ai faultat toata relatia. Eu unul sunt sincer, deschis si pentru o persoana iubita sunt o carte deschisa. Dar pana atunci sa nu uitam de incredere si respect, daca lucram unul contra altuia nu facem nimic.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, dar nu în sens să controleze sau să verifice, ci pur şi simplu.Nu am nimic de ascuns deci, poate să umble.

| Derye a răspuns:

Normal. Nu am nimic de ascuns fata de ea, asa ca...de ce sa nu umble?

| Derye a răspuns:

De acord cu @cristacheceliute, poate ar trebui sa ganditi mai multi ca el.

| Catalion a răspuns:

Fara voia mea, nu.

| Petronela a răspuns:

Da dar doar cu acordul meu

| ancutsa410 a răspuns:

Da. oricum nu are ce gasilaughingsau am rog.nu o sa gaseasca ce cauta elbig grin

| Aiicha a răspuns:

Daca ar umbla fara acordul meu m-as supara foarte tare.ar fi de neacceptat.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu ...si de aia am parola pentru iubiti si parinti bagaciosibatting eyelashes

| Deeiu a răspuns:

Atata timp cat eu ii fac acelasi lucru lui si nu am nimic de ascuns nu, nu ma deranjeazahappy

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Pai, depinde, daca nu as avea ceva de ascuns, cred ca i-as permite., de ce nu? o adevarata dragoste se bazeaza pe sinceritate.

| Anne_1755 a răspuns:

Desigur, nu am nimic de ascuns. Poate sa caute ce vreawinking.

| εїз a răspuns:

Nu, normal că nu, deeoarece, eu nici măcar pe sora mea nu o las să umble, că nu e frumos.

| AnaEindragostita a răspuns:

Da dar trebuie sa stam langa ea eu mereu imi dau telefonul dar ma uit la ce face prietenul pe sau pe computer

Răspuns utilizator avertizat
| Roxii a răspuns:

Pai depinde. daca relatia vostra se bazeaza pe sinceritate si va spuneti totul unui altuia da dc nu? dar daca nu ar fi o mik problema!sad

| georgegs a răspuns:

Nu.fara.acordu.meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce fel de pr ii

| Daniella13 a răspuns:

Nu am nici o problema. "Lucrurile mele sunt si lucrurile lui". Daca se uita prin calculatorul tau, poze, fisiere, vede ce muzica asculti. ajunge sa te cunoasca mult mai bine. Atata timp cat nu ai ceva de ascuns si nu vrei sa-i arati.

| BotHicUtz a răspuns:

Doar la ce trebuie sa vada...pana la urma este intimitatea mea!

| Lexy2609 a răspuns:

Nu. Nu am nimic sa ascund fata de el, dar asta mi-ar arata ca nu are incredere in mine.

| naivreasastii a răspuns:

Se considera lipsa de politete, respect si incredere! Categoric, nu!

| BogdanAlex_4210 a răspuns:

Clar nu, telefonul sau pc-ul imi apartine mie si nu ei, nu inteleg de ce sa imi umble din moment ce are incredere in mine si ma iubeste... happy