| kido520 a întrebat:

Auziti dc aproape toti baieti cand te saruta obisnuiesc sa te muste de buza?laughing)

Răspuns Câştigător
| lawinia_6679 a răspuns:

Ai buzele dulci.Si vor sa te impresioneze.Si eu patesc la fel.Si chiar multe fete...Muscal si tu pe el si gathhaaa love struck. E la fel de tare ca si impartitul unui frunct. Ex capsunica love struck. Taree love struck

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asa le place lor. Ca sa fie mai pasionali. E la fel ca si muscatul de gat.

| Razvan a răspuns:

Asa au vazut si ei in filmeoh go on

| Luori a răspuns:

Adica ma faci baiat, sau ce? waiting

| lays a răspuns:

Pentru ca e sexy. e. roarrrrrolling on the floor)

| Hombre a răspuns:

Instinctul de canibal, ai grija.

| nobody_9468 a răspuns:

Vor sa-si marcheze teritoriul, astfel incat ceilalti intrusi sa observe atentatul posesoruluilaughing.
Li se pare sexi, provocator, si mie atat timp cat nu ma doarehee hee. Cand il musc eu pe el nu-i convine, dar el cand simt ca-mi smulge radacinile numai zic nimichee hee.

Bafta.

| theodora_2847 a răspuns:

Pentru ca vor sa-ti transmita ca doresc tare mult sa si-o puna laughing asta e!

| xD a răspuns:

De foame laughing

| iauru a răspuns:

Lol. ii super senzatia (n-are legatura cu dorinta de a ne-o ''pune'' )plus ce-i mai dulce ca buzele unei fete

| Missy_4860 a răspuns:

Pentru ca vor sa iti lase o impresie mai buna si sa duca sarutul la un alt punct decat sa ramana la un "simplu sarut"winking