| Sara2 a întrebat:

Azi m-am certat cu mama pe tema ca nu am o relatie stabila, m-a facut curva, panarama, taratura si proasta, si m-a dat cu capu de pereti si mi-a zis sa plec de acasa si sa nu ma mai intorc, am plecat la ora 15:00, acum sunt la o prietena, in urma cu jumatate de ora m-a sunat si a zis sa vin acasa, ce ma sfatuiti? sa ma duc sau nu? inca ma doare capu si ma simt ametita (am 24 ani)

38 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Ai 24 de ani si te-a dat maicata cu capul de pereti?! Cred ca mami al tau are nevoie de putin SEX! Este cam incarcata! Eu unul nu m-as duce acasa(sunt parinte si nu mi-am batut copilul niciodata si ete si baiat). NU TE DU ACASA! Incearca sa-i explici punctul de vedere, pentru ce ti-a facut o poate exclude din drepturi si amenda! Crede-ma ca stiu ce spun! Succes!

| LePoneyBlanc a răspuns:

Mai bine te duci acasa si incerci sa discuti cu mama ta, sa i explici ca totusi ai si tu o varsta si te descurci in viata (daca esti independenta financiar ai putea sa i dai si argumentul acesta).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine du-te si cumpara-ti un kalashinikov, du-te acasa si adaugai o cantitate semnificativa de plumb in cap lu` maicata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost in aceiasi situatie am fost dat afara din casa si uite ma desc si imi traiesc viata in continuare te sfatuesc sa nu mai pui niciodata piciorul pe pragul usii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dauo si tu cu capu de perti

| Choco a răspuns:

Pai daca te-a facut in toate felurile are dreptate pe undeva laughing nu zice ea asa numa pentru ca tu esti o sfanta rolling eyes

| Kiduu12 a răspuns:

Sincer nu te mai duci dar daca insista te duci.

| Carmen_6963 a răspuns:

Eu iti zic in calitate de fata, sa nu te mai intorci, pentru ca e mai bine asa sa vada si ei cum e fara tine, pentru ca si eu am trecut prin din astea sincer si acum la ani mei parinti mei imi fac si mie din astea si lu soramea la fel si ne bat dar e greu dar trebuie sa te gandesti mai intai la tine, e bine ca ai o relatie stabila, dar nu esti cum iti zic ei. eu dac as fi in stare as chema politia si i-as lasa pe mana politiei sa fac ce vrea cu ei. asta e tot ce ma avut de spus sincer mult noroc ca ai nevoie. te pup si ai grija de tine