| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,ce gen de fete preferati, mai timide sau mai vorbarete?

35 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mai vorbarete ca intr-o relatie comunicarea este cheia.

| AlexandruChiser a răspuns:

Eu unul prefer fetele vorbarete. Spre deosebire de cele timide, cu cele vorbarete pot purta discutii, si nu ma plictisesc.

| Sensitive a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dar daca sunt prea vorbarete? gen:tot timpul au ceva de comentat.

| KเĐu540 a răspuns:

Nici prea prea nici foarte foarte.

| mgtow a răspuns:

Eu nu mai vreau nici-un tip de fata. Mai bine traiesc in singuratate pana voi muri.

| Sensitive a răspuns (pentru mgtow):

Te-au dezamagit?

| mgtow a răspuns (pentru Sensitive):

Da

| Azµre a răspuns:

Sa dai tu de una vorbareata sa te **** la cap in pat sa vezi cum faci cunostinta cu "Manuela" laughing (glumesc)

| Sensitive a răspuns (pentru mgtow):

In ce fel te-au dezamagit de iti doresti sa fii singur toata viata?

| Sensitive a răspuns (pentru Azµre):

laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Sensitive):

Atuncea se numesc enervante si nu-mi plac. Vorbit dar in limita bunului simt.

| DuduVladutz a răspuns:

O combinatie intre ele. Nici prea timide nici prea vorbarete ar fi perfect. (:

| mgtow a răspuns (pentru Sensitive):

Vor bani, nu rezista sa aiba pe cineva care le apreciaza cu adevarat, cauta tipi cu muschi si mai ales mi-am pierdut increderea in ele.

| KeshaTikTok a răspuns (pentru mgtow):

Ce ti s-a intamplat ma?
Ca nu toate-s asa!
Nu vb ce mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat frumoasa si proasta mai bine urata si isteata

| eXpreSSss a răspuns:

Hmmm... mie imi plac cele cu care chiar am ce discuta si cum spunea cineva aici "comunicarea este cheia", ca daca stam ca mutu/muta si nu spunem ce avem de spus, mai bine lasa vorbesc singur. Dupa parerea mea cele vorbarete sunt mai dezghetate din toate punctele de vedere. Dar e si mai palpitant cand dai peste una care tace si face laughing este o vorba "Mutu f... pamantu" laughing

| tocoal a răspuns:

Si una si cealalta. Dar mai mult vorbarete.

| Wehrmacht a răspuns:

Daca alea vorbarete au tot timpul ceva de comentat prefer sa aprind televizorul ca pe ala il pot controla, si o aleg pe cealalta.

| mgtow a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Eu am dat numai de profitoare asa ca nu pot sa mai zic ca exista cuminti la locul lor, poate pentru altii dar pentru mine s-a terminat.

| Firdinica a răspuns:

Eu sunt fata si iti recomand mai timide. Daca sunt prea vorbarete pot aparea certuri.

| Sensitive a răspuns (pentru Firdinica):

Si eu sunt tot fata. :-D

| geotechnical a răspuns:

Pentru mine cate jumate din fiecare si adunate, cred ca formeaza persoana pe care eu o prefer

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Te-au dezamagit dar asta nu inseamna ca toate sunt asa..trebuie sa ai constinta ca viata merge inainte si sa ai curaj si speranta ca intr-o zi vei gasi fata ideala deoarece cu totii ne vom gasi odata si odata pers potrivitha

| mgtow a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Variaza in functie de persoana, cine vrea gaseste.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Da asta asa e...depinde si de dorinte si multe altele

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Dar gandeste-te ca nu o sa ramai singur toata viata deoarece va veni si perechea potriv atunci cand nu te astepti tuhappy

| mgtow a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Daca nu vreau nu va veni, totul depinde de cum gandesti se aplica in realitate deoarece asa ne facem viata prin ganduri.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Da stiu.dar asta e..fiecare cu mentalitatea lui si cum isi face viata asa o va avea

| Sensitive a răspuns (pentru mgtow):

Pai tu vrei sa vina?

| mgtow a răspuns (pentru Sensitive):

Nu vreau.