| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,ce gen de fete preferati, mai timide sau mai vorbarete?

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai vreau nici-un tip de fata. Mai bine traiesc in singuratate pana voi muri.

| Sensitive a răspuns (pentru mgtow):

Te-au dezamagit?

| mgtow a răspuns (pentru Sensitive):

Da

| Sensitive a răspuns (pentru mgtow):

In ce fel te-au dezamagit de iti doresti sa fii singur toata viata?

| mgtow a răspuns (pentru Sensitive):

Vor bani, nu rezista sa aiba pe cineva care le apreciaza cu adevarat, cauta tipi cu muschi si mai ales mi-am pierdut increderea in ele.

| KeshaTikTok a răspuns (pentru mgtow):

Ce ti s-a intamplat ma?
Ca nu toate-s asa!
Nu vb ce mine laughing

| mgtow a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Eu am dat numai de profitoare asa ca nu pot sa mai zic ca exista cuminti la locul lor, poate pentru altii dar pentru mine s-a terminat.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Te-au dezamagit dar asta nu inseamna ca toate sunt asa..trebuie sa ai constinta ca viata merge inainte si sa ai curaj si speranta ca intr-o zi vei gasi fata ideala deoarece cu totii ne vom gasi odata si odata pers potrivitha

| mgtow a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Variaza in functie de persoana, cine vrea gaseste.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Da asta asa e...depinde si de dorinte si multe altele

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Dar gandeste-te ca nu o sa ramai singur toata viata deoarece va veni si perechea potriv atunci cand nu te astepti tuhappy

| mgtow a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Daca nu vreau nu va veni, totul depinde de cum gandesti se aplica in realitate deoarece asa ne facem viata prin ganduri.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Da stiu.dar asta e..fiecare cu mentalitatea lui si cum isi face viata asa o va avea

| Sensitive a răspuns (pentru mgtow):

Pai tu vrei sa vina?

| mgtow a răspuns (pentru Sensitive):

Nu vreau.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Tu zici asta deoarece esti foarte dezamagit si trecut prin toate si nu-ti ai doresti nimic si te inteleg.dar odata si odata iti vei da seama ca viata te trece prin multe dar iti da si multe bucurii cand nu te astepti..toate la timpul lor

| mgtow a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Cand va fi prea tarziu sa zic ca gata am gasit comoara alcatuita dintr-un miligram de aur si restul pierdut in urma unor vechi distrugeri, vei vedea ca nu oricine isi gaseste jumatatea in lumea asta.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Asta asa e.dar iti spun eu si atunci cand cunosti pe cineva daca nu stai sa cunosti ff bine tot ce e legat de pers resp sa vezi daca merita sau nu pana tunci aia nu e relatie adv..acum depinde de fiecare persoana cum gandeste si ce isi doreste de la viata

| mgtow a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Eu am experienta vietii asa ca nu trebuie sa te mai chinui sa-mi explici cum sta treaba deoarece lumea e schimbatoare azi e bine maine e rau sau din rau se face bun numai ca eu dau o incuietoare mare pentru dragoste si s-o deschida cine poate si daca poate deoarece sunt blindat din cap pana in picioare de indiferenta.

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru mgtow):

Mda.te cred...asta e viata

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mai vorbarete ca intr-o relatie comunicarea este cheia.

| Sensitive a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dar daca sunt prea vorbarete? gen:tot timpul au ceva de comentat.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Sensitive):

Atuncea se numesc enervante si nu-mi plac. Vorbit dar in limita bunului simt.

| Wehrmacht a răspuns:

Daca alea vorbarete au tot timpul ceva de comentat prefer sa aprind televizorul ca pe ala il pot controla, si o aleg pe cealalta.

| Azµre a răspuns:

Sa dai tu de una vorbareata sa te **** la cap in pat sa vezi cum faci cunostinta cu "Manuela" laughing (glumesc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat frumoasa si proasta mai bine urata si isteata

| Firdinica a răspuns:

Eu sunt fata si iti recomand mai timide. Daca sunt prea vorbarete pot aparea certuri.

| Sensitive a răspuns (pentru Firdinica):

Si eu sunt tot fata. :-D

| AlexandruChiser a răspuns:

Eu unul prefer fetele vorbarete. Spre deosebire de cele timide, cu cele vorbarete pot purta discutii, si nu ma plictisesc.

| tocoal a răspuns:

Si una si cealalta. Dar mai mult vorbarete.

| geotechnical a răspuns:

Pentru mine cate jumate din fiecare si adunate, cred ca formeaza persoana pe care eu o prefer

| eXpreSSss a răspuns:

Hmmm... mie imi plac cele cu care chiar am ce discuta si cum spunea cineva aici "comunicarea este cheia", ca daca stam ca mutu/muta si nu spunem ce avem de spus, mai bine lasa vorbesc singur. Dupa parerea mea cele vorbarete sunt mai dezghetate din toate punctele de vedere. Dar e si mai palpitant cand dai peste una care tace si face laughing este o vorba "Mutu f... pamantu" laughing

| KเĐu540 a răspuns:

Nici prea prea nici foarte foarte.

| DuduVladutz a răspuns:

O combinatie intre ele. Nici prea timide nici prea vorbarete ar fi perfect. (: