| roxanabye a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti...cum vedeti voi fetele mai timide, retrase? Si ce ar trebui sa faca pentru a atrage atentia voasta? ca vad ca majoritatea preferati doar fetele vorbarete, care nu se dau in laturi de la nimic pentru a a avea o relatie cu cineva.

1 răspuns:
| Johnd94 a răspuns:

Depinde de situatii. Daca vreau sa fie prietena mea, as vrea sa fie comunicativa, glumeata, cu zambetul pe buze.
Daca vreau sa imi fie doar amica, atunci e ok sa fie mai timida, dar sa nu exageramlaughing, sa pot purta o conversatie cu ea.