| Aηηy a întrebat:

Baieti, cum trebuie sa fie fata perfecta pentru voi, de care sa va indragostiti? cum sa se comporte, sa arate (par, ochi), sa va vorbeasca. Preferati fetele mai timide sau pe cele vorbarete? si inca ceva >:" cand va place intr-adevar de o fata cum va comportati? suze ca sunt asa multe intrebari dar e bine de stiut. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Nu cred ca exista fata perfecta,poate perfecta cu mici inperfectiuni.
Ori ce om are si calitati dar si defecte.
In principiu daca e sincera,deschisa,comunicativa si isi spune punctul de vedere fara temeri sau anumite retineri,e ok!
Aspectul fizic? Parul nu prea o relevanta asa mare,dar daca are ochii albastri si un caracter aparte,ma atrage foarte mult. Timiditatea nu e un impediment,unele fete sunt mai timide la inceput.
Daca imi place cu adevarat de o fata,incerc sa aflu mai multe despre ea.
Daca totul e ok,incerc sa intru in vorba cu ea si sa-i spun ce simt.
Scurt si la obiect, nu imi place sa o lungesc.
Daca sentimentul nu e reciproc, asta e, trebuie sa fim invatati in viata si cu refuzuri, doar nu e capat de drum.
Succes pe plan sentimental!

7 răspunsuri:
| AnnaS123asd a răspuns:

Buna, sunt fata thinking dar sa iti zic. thinking
nu trebuie sa fie : bruneta cu ochii verzi, inalta, slaba! straight face in niciun caz... dar trebui sa arate ok big grin adica, inca vorbim despre o atractie fizica... dupa ce o cunosti de poti indragosti.thinking deci intr-o oarecare masura de indragostesti de ea, ca persoana, de felul ei de a fi big grin!
Daca se indragostesc, crede-ma ca se comporta exceptional! blushing

Scuze ca m-am bagat!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru AnnaS123asd):

"nu trebuie sa fie : bruneta cu ochii verzi, inalta, slaba! in niciun caz... dar trebui sa arate ok ".
Ai 13 ani si te-au laudat parintii ca esti desteapta? Te-au mintit.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

La felul cum ai pus problema si cum te-ai exprimat, te cred ca esti culta!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru ROB3RT89):

Eu am citat, raspunzandu-i altcuiva, nu celei care a postat intrebarea. Tu esti Aparatorul Patriei? Ce dracu' are a face cultura cu cele 2 propozitii emise de mine? Tu iti redactezi raspunsurile din aceasta categorie bazandu-te pe proza eminesciana?
Hai sa avem mai mult de 2 neuroni. Daca nu cer prea mult.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Of vai, vorbestei de neuroni sau te defineste prea bine nick-ul tau?
Din cate observ eu, la tine sunt pe cale de disparitie si ai cam multi de 0 in ecutie.
Aici e un site de ajutor reciproc, nu de critici!
Judeci fara sa conosti si te bagi ca musca in posteriorul calului.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru ROB3RT89):

Dude, tu te-ai luat de mine. Eu doar m-am aparat. Tu esti cam ilogic. Iti plac mult cuvintele, desi le alaturezi intr-un mod lipsit de noima.
Judec ce-mi dai sa judec. Nu m-am luat de nick-ul tau. Am fost mult mai doamna decat vei putea tu intelege vreodata.
Iti dai seama ca nu-ti voi da tie explicatii. O seara faina.

Răspuns utilizator avertizat