| Rose_2860 a întrebat:

Baieti cei care aveti o sora mai mica, cum va comportati cu ea? Tineti la ea? Ati face orice pentru ea?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma bag putin ca musca-n ciorba. Am frate mai mic si bineinteles ca tin la el, si c-as fi dispus de orice sacrificiu pentru el, fiindca am fost uniti de mici si-am tinut la educatia lui. Acelasi lucru se intampla si daca aveam o sora.

| Farcas a răspuns:

Ooooo pai ne batem toata ziua laughing Nu ne prea intelegem dar ne iubim. Eu fiind mai mare ma simt obligata sa am grija de ea si sa ma comport frumos si civilizat, sa fiu un exemplu pentru ea dar de aici pana la a face totul pentru ea mai e cale lunga.Nu cred ca as face totul pentru ea pentru ca, cu toate ca fac multe eforturi si renuntz la multe lucruri ca sa stau cu ea pentru ca nu are cine ea nu ma respecta deloc.

| asya a răspuns:

Cum spune @flav, ma bag si eu ca musca-n ciorba! Sunt fata si sunt sora mai mica! Ma inteleg destul de bine cu fratele meu, insa m-a dezamagit de foarte multe ori.Am abia 19 ani si el 21, insa au fost momente in care mi-a facut mult rau! Urasc faptul ca nu-mi ia apararea, lasa lumea sa-si bata joc de mine, pe cand eu as da orice pentru el! Mereu ii iau apararea in fata oamenilor ce zic ca este un nemernic in comportamentul lui fata de mine!
Asta e...viata nu poate fi perfecta! De un an a aparut un baiat in viata mea, ce imi ofera absolut tot, iubire, fericire si ma face sa ma simt protejata.

| soricica a răspuns:

Eu am o sora mai mica si iti spun sincer ca pentru ea mi-as da si viata, in schimb pentru parinti sau altcineva nu. Poate ca e o prostie ca de parinti nu prea ma intereseaza, dar asta sunt eu.
Pentru sora mea asi face orice si nu permit nimanui nici macar sa ii spuna ca e prostuta. Tin enorm la ea, cu toate ca ne mai certambig grin.
Bye:*

| iauru a răspuns:

N-are decat 8 ani si nu-i zi in care sa nu ma cert putin sau mai mult cu ea sau macar sa-i reprosez ceva.cu toate astea clar ca tin enorm la ea si as face orice pentru ea

| activ a răspuns:

Eu am una mai mare si nu o suport laughing