| Sportacus123 a întrebat:

Băieți, cum reacționați atunci când vine iubita de la servici și vă aruncă costumele cu super-eroi și figurinele pe care ați dat minim 1000 de lei fiecare?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ți-ai tras iubită?

| Simpatic a răspuns:

Ai zis bine "baieti", barbatii nu au figurine si nici costume cu super eroiwinking
Stii la ce ma duce gandul cand zici de chestia asta? la personajul asta pasionat de benzi desenate, figurine, super-eroi : https://en.wikipedia.org/wiki/Comic_Book_Guy
poate il stii!? laughing

femeile nu prea sunt pasionate de chestii de astea de tocilari, asa ca nu te astepta sa inteleaga, dar nu vad de ce le-ar arunca daca nu ea le-a cumparat, nu are acest drept! sa vorbeasca si sa spuna ca nu suporta aceste chestii este una, si ca le vrea disparute, dar nu are dreptul sa le arunce!

Nu stiu la ce role play va ganditi voi cei usor nerd's, dar eu singurul role play bazat pe benzi desenate and stuff, l-as avea dor cu Gal Gadot ca fiind la mine acasa imbracata in wonder women, in rest este de tocilari rau sa ai costume cu BATMAN, SPIDER-MAN sau de ce nu IRON MAN sa fii pasionat de asa ceva happy

ps: eram ironic cu wonder women si cu role play, chiar daca imi place actrita!

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Sportacus123):

A da? stiu personajul acum ca mi l-ai zis, chiar daca nu am urmarit teoria big-band, ca nu este stilul meu, am vazut ceva secvente si stiu la ce fac ei referinta
insa producatorul acestui serial si anume Chuck Lorre sta in spatele multor proiecte interesante!

| LoveSleep a răspuns:

Daca ma si fu e dupa, poate scap in sfarsit de virginitate, deci a meritat.

| johnnny123 a răspuns:

În cazul tău, care iubită?

| Hyperion7 a răspuns:

De ce ai da 1000 lei pe figurine? Dai cu bani și-n câini sau ce?laughing

| TheGentleman a răspuns:

Se cazează direct la hotel și de acolo e treaba ei rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Costume nu am, dar figurine am. deci este supărare mare

| figurine a răspuns:

As intra pe https://figurine.ro/ si as cumpara mai multe laughing