| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati când va întoarceți de la servici și soția va așteaptă cu supa la plic pe post de cina?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dam comanda la clovo sărăcie ca ne permitem

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este buna si aia, macar si-a dat interesul sa incalzeasca apa happy

| LordCristobal a răspuns:

Sincer eu nu am pretentii sa imi gateasca sotia, pot sa imi gatesc de unul singur un fel de mancare cu cateva ore inainte si dupa aceea sa il pun la cuptor la incalzit.
Legat de supa de taitei nu m-as supara pe iubirea mea, chiar i-as multumi ca s-a gandit sa ma astepte cu masa pusa si as pupa-o si in fruntea capului.Dar dupa ce termin de mancat o sa ii recomand sa gasim alternative mai sanatoase de mancare.

| helpforyou a răspuns:

Pai daca a venit oata cu sotul si vrea sa ajunga mai repede amandoi in pat, normal ca face ceva rapid.

| iulia0514 a răspuns:

În unele țări e ceva normal sa servească supa de la plic sau tăieței instant!

| vodami92 a răspuns:

Comanda prin glovo sau food panda! desi cine ar manca de la aia! eu nu cu siguranta!

| Andra4862 a răspuns:

Ummm dacă nu are bani e cât de cât ok, ca n-a, nu are din ce

| LMichaell0308 a răspuns:

Pai nu prea este okay, daca nu exista venituri aia e... dar ar trebui sa ai o discutie pe ton calm cu ea. Comunicarea e foarte importanta