| Smiley a întrebat:

Am citit undeva ca Smiley si Laura Cosoi nu mai sunt impreuna si ca Smiley are o noua partenera.Este adevarat? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Nu cred, daca era asa apaarea vestea si in cancan

2 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Ca smiley e nehotarat! laughingnu! am inteles ca ei doi se intelegeau f bine!

| THhumanoidTH a răspuns:

Daca s-au despartit ce? Multe vedete se despart:))http://www.rimel.ro/wp-content/uploads/2010/01/tabu-feb-2010-400x516.jpg
Iah...uite poza asta...ma face sa vomit! Lasa ca laura isi gaseste pe altu mai bun!:))