| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am fost blocată de o persoana pe Instagram pe un cont pe care îl aveam de rezerva (cont fals).

Persoana respectiva cred ca a apăsat pe "blochează toate conturile pe care le deține" și sunt blocată și pe contul meu principala.

Întrebarea mea este dacă ii apare contul meu principal la persoane blocate. Nu as vrea sa asocieze ca acel cont fals este al meu și pe câte oricum l-am dezactivat după ce m-a blocat.

Ați mai întâlnit aceasta situație? Cum ma va debloca?

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa daca te va debloca sau nu, odata ce si-a dat seama ca esti fake si nu doreste relatie cu asa om.

| dullcat a răspuns:

Uof, cata drama se intampla din cauza acestei functii.laughing Daca te-a blocat iti vezi de viata.De ce doresti atentia acelei persoane? Nu e benefic pentru psihic sa disperi asa dupa atentie.Iar conturile false mereu vor fi luate la ochi.