| pufgus a întrebat:

Bună! Am creat un cont de Instagram cu alt email. Am primit block de la o persoana pe acest cont, iar acum sunt blocata si pe contul meu principal. Am solicitat stergerea contului acela. Dupa 30 de zile cat dureaza stergerea lui, voi mai fi in continuare blocata de persoana respectiva daca acel cont nu mai exista?

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Nu vei mai fi blocat dar mai bine nu ti-ai mai face conturi fake sa urmaresti alte persoane.

| Ganderoaica a răspuns:

Acel cont nu se va mai afla in lista cu persoane blocate a acelui utilizator, fiindcă l-ai sters complet; deci nu vei mai fi blocată.