| ThatGirl77 a întrebat:

Buna am o problema destul de stupida. Bunica mea e bolnava si toti din familie ne ingrijoram sa nu cumva sa moara insa mie la un moment dat mi-a venit asa automat in minte ca as vrea sa moara fara sa fi putut control asta.Dar nu vreau sa moara o iubesc mult de tot, lucrul acela l-a zis mintea mea nu eu si acum ma simt foarte vinovata si mi-e frica sa nu o am pe contiinta toata viata si sa nu cumva sa chiar moara din cauza mintii mele nebuna.Chiar plang de 10 minute incontinuu si ma simt foarte, foarte vinovata chiar nu ii doresc raul.Ce ar trebui sa fac daca i se intampla ceva rau? nu vreau sa o am pe contiinta toata viata. Deja simt ca o am pe constiinta

2 răspunsuri:
| Antisistem11 a răspuns:

Nu va muri doar pentru ca tu ai gandit asta. lol
nu fii asa copila la minte.

| R0R0 a răspuns:

Crede-ma, nu o sa moara fiindca sa te-ai gandit tu. Daca e sa moara, va muri indiferent de gandurile tale.