| nuamnume_1273 a întrebat:

Buna
am o problema la mess
imi pun o poza colorata si ceilalti o vad ori stearsa ori in alb-negru
am ultima versiune de mess
daca o schimb cu alta versiune oare merge?
ce pot sa ii fac?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uita-te la ''intrebarile'' mele despre Yahoo Messenger si vei gasi raspunsul! Dupa ce faci modificarile spune-le prietenilor tai sa dea un refresh la YM! Bafta!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Asa se vede la toata lumea.ai messu 11 nu? dezinstaleazal si instaleaza messenger 10.

| Andreea_3136 a răspuns:

Aceeasi problema intampin si eu.din pacate... Cine are raspuns pentru intrebare, va rugam sa ni-l dezvaluiti... Multumim

| Broadband a răspuns:

A da am vazut si eu la altii
aia au messenger 9 sau 10 si tu ai 11 si nu prea seamana versiunile
de aia se vede

| Issa_3404 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie tongue
cred ca daca schimbi messu o sa ti se vada bine pentru ca celorlalti care ii stiu ca nu folosesc messu asta le merge` :*