| ZzZuluff a întrebat:

am un prieten de 21 de ani si suntem impreuna de aproape un an. in curand e ziua lui. Si nu stiu ce sa-i fac cadou, as vrea ceva cat mai sentimental... Dati-mi un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| bb_9337 a răspuns:

Cele mai sentimentale lucruri sunt cele care sunt legate strans de voi. nu trebuie sa ii iei 100 de ceasuri si nu mai stiu ce castele. incerca sa organizezi de exemplu ceva interesant in locul unde v-ati intalnit prima data sau gateste-i ceva intr-o seara, va fi amuzant si in acelasi timp romantic. incerca sa faci ceva cu adevarat special. si punctul cheie este un tablou cu voi doi, la care sa priveasca ore in sir si sa se gandeasca ce persoana speciala are langa el.

4 răspunsuri:
| Andreea_2177 a răspuns:

Chokotoff, incearca la http://www.cutiuta-muzicala.ro... au multe cadouri mai sentimentale asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"suntem impreuna de aproape un an" Iti dai seama ca tu degeaba ai stat cu el un an daca nu sti ce ii place?
Daca tu, stand cu el de un an nu stii ce sa cumperi dar noi care nu il cunoastem ce sfat ai vrea sa-ti dam? E de datoria ta sa-ti pui mintea la contributie, sa-ti aduci aminte ce-si doreste el mai mult.

| Dorutzu_2552 a răspuns:

O rama foto cu voi doi imbratisati este alegerea clasica!

http://www.luxurygifts.ro/produs/870/rama-foto-sweethearts/

| Romina11 a răspuns:

Deci, eu ti-as propune sa-i faci o cina romantica, insa sa te imbraci in ceva sexy si poti sa-ti adaugi un bantisor la git.Sa stii ca baietilor le place cind le faci cadouri de genul acesta.Ca si cum ar fi ca tu esti cadoul lui si ca poate face orice placut in seara asta cu tine.Eu e-am facut prietenului meu asa ceva si i-a placut la nebunie!