| changegirl a întrebat:

Heilaau TPU:* As avea si eu nevoie de un sfat...e ziua unui prieten in curand si nu stiu ce cadou sa-i fac, e un baiat pe care il plac dar nu suntem impreuna..incahee hee..Si as avea nevoie de idei plss:*Dau FUNDA celui care m-a ajutat cel mai mult!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat un element important : cati ani are?
Caci daca-i un "putoi" de 14-15 ani, daca ii dai un CD cu fifa, esti cea mai buna prietena.
In general, noi baietii, cand vine vorba de cadouri suntem innebuniti dupa :
Ceasuri; Bijuterii (ghiul, lant); arme albe; trabuc; haine elegante (camasi, veste, sacou, pantofi din piele); accesorii (palarie, ochelari de soare, fulare, curea, portofoele); bauturi spirtoase tari (Whiskey, Cogniac - sau ustensile gen sticluta de metal, invelita intr-un material, plus pahare gen shot, tot de metal); electronice mici (telefon, aparate foto, GPS de masina); sau obiecte de arta ari gen tablouri decorative, sau portrete.
Sper ca te-am ajutat.