| mister_8143 a întrebat:

Buna as avea o intrebare. deci ce ati crede daca intr-o zi intrati pe mess si vedeti pe prietenul vostru si scrieti ceva si el iese? si dupa intrati pe celalat id a lui si vedeti ca acolo e online? si cand il intrebati de ce v-a dat pe offline va raspunde sora si spune ca are treaba si de asta a dat pe offline si cand intreb de ce a dat doar la mine mi-a rasp pentru ca are treaba si nu vrea deranjata si daca nu inchide.nu putea sa zica is sora lu andrei el nu e am treaba? asa facea alta data

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Prea multe probleme iti faci cand de fapt ai una singura:limba romana!

| tpuu a răspuns:

Pai. nu stiu. nu cred ca are rost. pentru ca na. baiatu nu trebuia sa pe puna numai pe tine pe off oh go on. "neserios " time out. si putea sa iti lase un mesaj... in care zicea : " am treaba si nu pot vb " sau un mesaj. ceva. asa am patit si eu... si nu ma mai interesat ce a facut el dupaceea. i-am spus destul de clar.
nu stiu nu cred ca ar mai trebui sa stai cu el. sau daca da fa ca el. numai ca baietii nu sunt ca fetele. ei zic "asta basta" dar la fete le e greu. imi fine nu mai are rost sa ii mai dai nici o sansa totusi ai prioritatea ta ca sa zic asa.

Succes

| emiitzzy a răspuns:

Te intelegi bine cu sora lui si poate o fii adevarat ce o zis fata da ii cam ciudata chestia adica da chiar puteasa spun is sorasa andrei are treaba eu zic ca mai bine il intrebi direct pe andrei sa te lamureasca si un sfat spune-i sa fie sincer cu tine:*:*

| ynna93 a răspuns:

Sincer nu vreau sa te ingrijorez.ar trebui sa incerci sa vezi daca a cunoscut pe altcineva.sau daca vrea sa va despartiti.stiu ca`i nasol ce zic.dar asta`i adevaru`.sau poate e suparat pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu mai sunteti prieteni big grin

| alexyutzamaxim a răspuns:

Asta inseamna ca era detasat de tine,si ar trebui sa-l mustrezi, sa-l pedepsesti cumva, de exemplu sa pari suparatawinking noroc

| mister_8143 explică:

Era sora la calc nu el.deci ea m-a dat pe invizibil si doar pe mine cu el ma inteleg ok.deci sa cred? are ceva cu mine? sora lui?

| mister_8143 explică:

Deci sora lui m-a pus pe invizibil nu el. deci ce sa cred despre reactia ei? are ceva cu mine?