| AlyNNutzA a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. prietenul meu ma cam ignora de la un timp. sau cand intra pe mess nu ma baga in seama sad nu ma suna si il intreb de ce nu ma suna si spune ca are foarte multa treaba.

I-am spus sa imi zica daca are pe altcineva. dar mi-a spus ca sunt nebuna ca nu are pe nimeni, daca avea imi zicea si gata... hmm thinking eu nu prea il cred.

Ce i-as putea face sa fie ca inainte sa ma bage in seama, sa nu ma mai ignore asa?

Cat mai multe sfaturi :p plzz si fara mistouri :*

Dau fundita la cel mai bun raspuns, restul vot big grin [ si scuzati categoria, dar aici se raspunde mai repede laughing) ]

Răspuns Câştigător
| Ad3_4951 a răspuns:

Sincer am trecut si eu prin asa cevasad.In cazul meu era intr-adevar o alta fata la mijlok iar apoi s-a ajuns la despartiresad. Sper sa nu fie la fel si in cazul tau.Eu zic ca cel mai bine ar fi sa mai astepti cateva zile sa vezi cum se mai poarta si daca e la fel inseamna ca intr-adevar are pe alta.Incearca sa te uiti in telefonul lui la mesaje sh sa vezi ce numere straine are, dar fara ca el sa stie ca il controlezi. Sper sa rezolvi problema cat mai repede.Multa bafta:*

5 răspunsuri:
| mQriana a răspuns:

Ignlora'l si u...
ignorantsa doare cel mai tare!

| Deiia a răspuns:

Fi mai sexy.Cand e langa tine.Imbracate mais exy.Sa il atragi.Invital l tine acas...

| alexGEN a răspuns:

Nu rezolvi nimic făcându-l să îl întorci. Lasă-l... Până la urmă mai sunt 1832749 băieţi din care poţi alege. Am trecut prin aşa ceva... Acum fata aceea nu are pe nimeni dar ar vrea inapoi clipele dar eu nu am "timpul" necesar să i le dau. Ignoră-l şi tu când te bagă în seamă.

| andreea97_3477 a răspuns:

Hai ca iti sp eu ca astea gresescwinkingam si eu o iubire asa...am avut si eu un iubit pana ieri, tot ma ignora in fata lui toti, si doar cand eram singuri statea ca mine 10 minute,faprul era ca avea pe alta,deci iti sp te rog frum sa nu grasesti si uh ca mine, nu avea incredere in el sigur te tradeaza, si daca nu esti sigura ca te tradeaza urmarestel 2 zile si apoi daca vezi ceva ca face figuri ca o alta fata,kautati si uh un alt baiat inainte sa te desparti de el, si dupa aia va suferii el, eu n-am facut din pacate asa dar iti sp doar sa ma askulti ca dupa aia o sa suferi te pooop si sa ai grija cfwinking ceau

| liz_3757 a răspuns:

Poate esti prea obsedata de el!?