| Amely21 a întrebat:

Când eu am 23 de ani si prietenul meu 33, e in regulă? Am auzit ca e mai bine sa fie o vârstă mai apropiată, dar noi ne intelegem bine.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e pentru ca el ajunge batran candva si tu te mentii tanara. Asa au ales 2 verisoare si o duc bine.

| darrio2007 a răspuns:

Nu este nici o problema, atata timp cat va intelegeti.

| Amely21 explică (pentru darrio2007):

Nu este bogat, dar tot îl plac ...Ca am auzit ca unii incep o relație doar pentru bani, dar noi ne ajutăm reciproc, și eu pe el și el pe mine

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Amely21):

Asta e cel mai important pana la urma. Nu vad nici o problema in diferenta asta de varsta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Amely21):

Mă bucur pentru voi. Dacă vă iubiti, mergeti inainte. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai auzit prejudecăți nefondate. Totul este în regulă.

| Frank51 a răspuns:

Este o diferenta semnificativa, dar poate nu indeajuns cat sa va provoace neintelegeri pe viitor, best of luck.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie mi se pare cam mult, dar important e să te trateze ok.

| Digikey a răspuns:

Mori dupa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta e doar o cifra., iar fetele sunt mai dezvoltate psihic decat barbatii de acelasi varsta,

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Idk, daca va intelegeti perfect nu vad problema.

| Zorn a răspuns:

"dar noi ne intelegem bine"
Atunci, ce mai conteaza? Nici nu e o diferenta imensa.