| MirunaRaluca4 a întrebat:

Ce cadouri pot face pentru o cununie civilă?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de cearsafuri, un aparat de cafea, un set cu kettle, prajitor de paine, un cuptor cu microunde, un fier de calcat misto,
lucruri pentru casa, cam astea se ofera cadou.

| ibaal a răspuns:

Bani big grin isi iau ei ce vor. Poate deja au ce vrei tu sa le iei, sau nu au spatiu. "Plicul" rezolva tothee hee

| Tpufan123 a răspuns:

Orice de la electrocaznice pana la textile, cel mai bun cadou mi se par banii sau o masina de spalat, astea sunt cele mai comune. Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Tpufan123):

O masina de spalat costa si 15 mil, trebuie sa fii prea prieten cu ei, sa le iei astahappy ceva ruda f apropiata.
cadourile, mai scumpe de 200 lei se fac de obicei din partea familiei, un televizor, frigider sau alte chestii de genu.
ca prieten, un buget de 100-200 lei maxim happy

| Tpufan123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Destul de corect, dar nu am zis doar masina de spalat, aia e printre ultimele?

| ywar a răspuns:

Un elicopter Puma, are si adidasi Puma asa ca e ok. Sa fie fideli aceleasi firme.