| Lovemeifyoudare44 a întrebat:

ce pot vorbi cu prietenul meu cand ne intalnim? Mai mereu ne plictisim.

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Inseamna ca relatia nu prea merge! Cand 2 persoane se potrivesc si se iubesc cu adevarat...pana si cele mai plictisitoare activitati vor parea interesante daca le fac impreuna.
Oricum...voi presupune ca sunteti la inceput si poate sunteti si mai timizi. Daca este asa, gandeste-te ca e persoana cu care poti aborda cam orice subiect...de la cele mai banale pana la sentimente pe care le stiti numai voi.Succes!happy

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Cred ca e treaba lui sa gaseasca subiecte, dar totusi iti voi da niste subiecte bune incercati sa povestiti faze amuzante, ce-ati facut in ziua aia, diferite subiecte big grin

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Mai ft daca nu gasiti subiect.inseamna ca nu va potriviti deloc.eu mereu cand sunt cu iubitul meu nu ma plictisesc deloc.

| reyna_7838 a răspuns:

Pai daca nu aveti ce sa vb inseamna ca nu va potriviti.schimba-l big grin

| bnad a răspuns:

Incercati sa faceti ceva ca sa nu va plictisiti. Mergeti la un bowling, biliard nu stiu. Faceti ceva ce va place. Si daca vreti doar sa stati la un suc, mergeti undeva unde e un flux mare de oameni (mall, centru comercial) si apucati-va sa-i barfiti paia de trec pe langa voi. Depanati amintiri. Intreaba-l despre trecut, cum vede viitorul. Gasiti voi ceva. Si daca tot va plictisiti inseamna ca nu va potriviti deloc.

| cristina123c a răspuns:

Pfff nu se potrivesc,,,,,,,va potriviti nu trage atentia la asta,,,,,,sarutativa, imbratisativa, intreaba-l ce a mai facut in acea zi,,,,,,,,,, si timpul va trece foarte repede,,, la mine tot e asa si totul e binehappy iti doresc mult succesc