| Robotzzzi a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata fata in fata ca sa nu ne plictisim?

7 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Despre fotbal si masini sau despre baieti si fete.

| Elide a răspuns:

Gasiti subiecte in comun. vorbeste i despre relațiile trecute ce nu a mers ce.ti dorești pe viitor, întreaba ce ii place, să.ti spună mai multe chestii despre ea, iubirea este destul de importanta dar comunicarea este cheia succesului! Multa baftă!

| Ssspup a răspuns:

Poti vorbi despre relatiile dintre băieti si fete(daca sunteti prieteni apropiati) sau despre punctele voastre comune(filme,desene,activitati, sport, desen, etc etc). In rest, nu stiu. Sper ca te-am ajutat. Fundă? big grin

| helpop a răspuns:

Adevărul e că bărbții și femeile nu prea au mare lucru de vorbit. Se străduiesc de mult, dar degeaba. Pot în schimb să se certe.

| Hanta1 a răspuns:

Fotbal si masini în niciun caz.Despre ea, despre ce-i place ei, fa multe glume.Fa-o sa rada, crede-ma, daca o faci sa rada poti sa spui ca e a ta pentru toata viata.Mai spune-i de tine,de ce fac prietenii tai,despre boacanele pe care le mai faci/le-ai facut,despre cat de bine arata.Dar sa nu insisti pe tema asta,mai bine ai complimenta-o pentru comportamentul ei,pentru inteligenta sa, pentru gesturile ei.O s-o cuceresti mult mai usor daca o faci sa rada si daca o complimentezi pentru ce fel de persoana e ea, daca e tacuta, descoper-o, fetele cuminti/tacute sigur sunt mult mai vorbarete decat una super vorbareata, daca incerci s-o descoperi cu-adevarat. Sper ca te-am ajutat!