| SlowLikeSnow a întrebat:

cineva de la liceul pedagogic Galati, mi poate spune si mie care sunt profilele liceului si care sunt materiile de baza pentru fiecare profil? mersi:*

2 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Mergi si intreaba la secretariat. O seara buna

| Mentosanaaa a răspuns:

Profilurile liceului sunt :
1) Pedagogie [pentru acest profil trebuie date niste probe la sfarsitul clasei a 8-a...probe de muzica/desen]
2)Mate-info care se bazeaza pe matematica, informatica si fizica in special.
3)Filologie-Limba romana si limbile straine.
4)Stiintele Naturii-Chimie,Biologie, Matematica, Fizica.
5)Stiinte Sociale-Limba romana, limbile straine [engleza/franceza], Geografie si Istorie.Aici sunt eu. happy

Bafta.