| LUMINITA_9709 a întrebat:

cum pot schimba fundalul unei fotografii. Multumesc!

1 răspuns:
| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Cred ca te referi sa decupezi backgroundul ( imaginea din spate) a unei fotografii si sa ramai doar tu acolo, nu? Aceste imagini se numesc png, chiar exista un format. png. Mai intai iti trebuie un program, se numeste PAINT.NET (cred ca mai sunt, dar eu pe acesta il stiu). Decupezi ce se afla in spatele pozei si ramane doar personajul principal, salvezi poza sub format. png si o deschizi cu Photoscape si ii pui alt fundal happy

Daca ai nelamurir da`mi un mesaj si te ajut cu placerewinking PoP!:*