| diddy_2463 a întrebat:

Cum imi pot schimba fundalul pe hi5?

Răspuns Câştigător
| Giuly_3112 a răspuns:

Doamne numa intrebarea asta o gasesc laughing) uita idul meu giuli_tms si iti zic big grin

4 răspunsuri:
| faranume a răspuns:

Dai sub poza de la profil la "Change skin" sau"modifica aspectul".winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mbbon dar daca am un link sau ceva de genu... unde trebuie sa'l pun? I mean am tot cautat, am pus, am sters, iih nu merge delooc! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagate la modificare aspect

| Kandy a răspuns:

Sub poza ta ai niste optiuni: ofera un cadou, editare profil...etc.Tu dai pe "modifica aspectul" si o sa te duca pe o pagina unde ai de aleswinking cand vrei sa vezi cum ar arata profilul cu aspectul pe care l'ai ales da click pe "examinare" si daca iti place da pe "confirm" ( o sa-ti scrie deasupra paginii de profil)te pupkiss