| Luarikiu123 a întrebat:

Cum va puteti convinge mama sa va ierte dupa ce ati gresit? funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma conving eu daca pot sa-mi indrept greseala. Astfel se va convinge si ea. Daca ai facut ceva gresit fata de mama ta si simti sa-ti ceri scuze, o faci.

| addda2a a răspuns:

Iti ceri serios iertare, faci ceva ca sa repari ce ai facut sau sa te revansezi facand cumparaturile sau gatind in locul ei cina etc.Mamele isi iarta copii intotdeauna

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Ii ceri scuze, si o sai treaca de la sine

| Andratpuv a răspuns:

De data aceasta, ii spui ca iti pare foarte rau.si ca promiti ca niciodata nu se va mai intampla.
Incepi sa plangi pentru a o emotiona
Ii spui ca o iubesti ffff mult.