| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat, pe care il stiu mai de mult. Dar nu prea stiu ce sa vb cu el.Adica ce subiecte sa abordez? CEL MAI BUN RASP funda!

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ia-l cu fotbal happy Sunt sanse de 80% sa tina cu Real Madrid sau Barcelona si de vreo 20% sa tina cu Manchester UTD deci nici nu trebuie sa te documentezi prea mult laughing

Doar nu o sa vorbiti despre cosmetice si peeling, ca o sa fuga ca dracu de tamaie.

| roxanarsene a răspuns:

Lasa-te purtata de val! nu trebuie sa ai un subiect precis! simplu: ce faci? spune-ti parerea la activitatile care le face in momentul ala si cel mai important fii tu insati si relaxeaza-te!

| nooooc a răspuns:

Despre voi

| alina068 a răspuns:

Ok, pentru un baiat cel mai mult i-ar placea sa vorbesti cu el despre filme sau despre footbal.În nici un caz despre scoala.S-ar putea sa vorbiti chiar si despre relatia voastra.