| cossmy a întrebat:

Sall.cum fac o fata(NU face 2 face) sa vorbeasca despre ea...sa ne apropiem, sa ne cunoastem mai bine? ce subiecte sa abordez?(in afara d scoalastraight face)Am vb cu ea da nu prea mai am ce; adica, nu stiu conv decurg greu, eu raman fara subiecte d discutie P. S. nu o cunosc f bine si nici d mult timp.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Nu te grabi.ai tot timpul din lume
Ai putea sa o intrebi despre trecutul ei...cum se comporta inainte cu fostii.incearca sa mergeti in plimbari.sa va cunoasteti mai bine...
Jucati un joc amuzant.si la un moment dat sa fie pe pedepse.si sa o pui sa iti spuna cateva lucruri amuzante la ea.lucruri rele.lucruri frumoase.si daca va vedea ca este bine te va intreba si ea acelasi lucru
De obicei cand se intalnesc 2 persoane potrivite.cuvintele vin singure.eu cand mi-am cunoscut prietena cea mult iubita. i-am umplut capul.si imi era frica sa nu zica ca sunt vreun disperat.si eu de obicei nu prea vorbesc cu persoane care nu le cunosc indeajuns.
Mult succes