| EvaTramell a întrebat:

De ce nu pot sa mai adaug la facebook persoane ca fiind sora mea, mama, verisoara, sotie si etc. Doar frate, tata, verisor pot adauga ...De ce sad?
Vreau sa adaug niste persoane ca fiind suroriile mele si nu potsad. Nu `mi apare in lista de la familie. Dau fundita:*

11 răspunsuri:
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Da. exact aceeasi problema o am si eu si toate perosnaele de pe facebook. straight face
O fi vreo problema cu facebook`ul. sad

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Da. exact aceeasi problema o am si eu si toate persoanele de pe facebook.
O fi vreo problema cu facebook-ul. straight face

| FursecCuCiocolata a răspuns:

S-a rezolvat! :dhappy Acum merge! love struck:*

| xJolie a răspuns:

Nici mie nu`mi apare sa bag grade feminine... straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o pui.si trebuie sa astepti pana ce te accepta acea persoana

| Rosé2402 a răspuns:

Nu esti singurul cu problema asta! straight face

| justme4yours a răspuns:

Ciudat.si mie mi s-a intamplat la fel astazi. totusi de la un timp nu stiu ce tot are facebook-ul asta, de la un timp cand dai cereri de prietenie unuia cu care ai in comun cel putin 1 prieten te restricitoneaza pe 2 saptamani. explicatia : nu mai vor sa avem legaturi cu alte persoane pe care nu le cunoastem si poate explicatia la familie este ca toti si-au pus pe oricine la sora. orice prieten si probabil categoria aceea era doar pentru rude de sange

| Aηηush a răspuns:

Si la mine la fel din pacate asa va fi d azi inainte cryingcrying

| AnonimMiha a răspuns:

Toti patim la fel. o sa-si revina! :*

| EeLliIsS a răspuns:

Pai sa incerci sa ii cauti pentru a le da cerere de prietenie si apoi sa iti dea acele persoane accept

| horrorredangel25 a răspuns:

Ba se poate...Dai la un prieten si dai pe sageata si iti apare mama, tata, sora...Eu am putut