| pepsiiii a întrebat:

Buna deic vreau sa ma duc in Tunisia si In turcia mama nu ar epasaport numai buletin prietena mamei numai buletin deja ne-am gasit un hotel foarte luxos cu 1500 de euro pe noapte stam 10 zile si eu vreau sa zic c adaca putem sa iesim fara pasaport? fundita dar vreau ceva ce sa intelg

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate sa mergi in Tunisia numai cu buletin, de altfel nu se poate merge nicaieri cu buletin de identitate, ci numai cu carte de identitate, asa ca aveti nevoie de pasaport. Daca esti minora tu ai nevoie si de o declaratie din partea tatalui, autentificata de un notar public. Numai bine!

| Bezea a răspuns:

Don't worry there's no sugar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate fiindca nu este o tara din Europa si automat nu face parte din Uniunea Europeana
Va trebuie sa va faceti pasapoartele daca aveti de gand sa faceti calatorii internationale.

| raducmustiuc a răspuns:

De ce trebuie sa te lauzi cu pretul hotelului daca tu intrebi de pasaport? vai de capul tau, nu stiu de ce cheltuie mama ta asa multi bani cu tine si tu nu stii nici macar sa scrii.