| AylinS a întrebat:

Buna!

Fetelor, cand va place mult de un baiat cu care nu vorbiti, doar va stiti din vedere(in cazul meu suntem doar colegi de liceu, nici macar de clasa) cum va comportati? Adica ma refer daca vreti sa il faceti oarecum sa-i placa de voi va uitati insistent sau incercati sa-l evitati cu privirea? Inca nu stiu daca ii place de mine da spuneti-mi va rog cum voi cum va comportati.

Intrebare si pentru baieti: Voua cum va place sa fiti adordati?

Multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu imi place sa fiu abordat de o fata pentru ca eu nu vreau sa am vreo relatie cu nimeni happy

| biiiabyby a răspuns:

In primul rand, id-ul de mess. Ar fi si alte metode, dar asta e mai simpla. Vorbiti pe mess, dupa cand va reintalniti la scoala il saluti, si schitezi un zambet. Dupa mai vorbiti pe mess, dar fara sa fii insistenta. :*

Succes, eu asa facthinking

| biiiabyby a răspuns:

Aaa, si dupa ce va imprieteniti mai bine, poti sa-i propui sa iesiti afara, la o plimbare, un suc ceva.

| Teodora_6780 a răspuns:

Pai in cazul asta. te uiti dragalas la el...nu insistent sa creada ca esti moarta dupa el, schiteaza un zambet nevinovat!
Apoi spune. i cuiva care stii ca umbla cu barfa ca il consideri foarte dragut, sau unei colege de clasa de. a lui!

Vezi care sunt reactiile.si daca sunt favoracile asteapta sa vina el la tine sau iai id.
bafta