| Alinuu24 a întrebat:

Buna:*.Heii...as vrea sa-mi cumpar un Husky Siberian :X. o singura problemasad. Stau la bloc.Ar fi o idee buna sa-mi cumpar? Stiu ca este o responsabilitate mare dar nu asta cont acum.Adk ma refer la... faptul ca ar putea musca lumea care vine la noi :-s. Ajutor love struck. Dau >funda:p.:d

Răspuns Câştigător
| Gabriella_8999 a răspuns:

Nu musca atata timp cat i-l inveti sa nu se repeada.Este totusi un animal si are instinctele lui animalice.In plus asemeni omului are si el "preferatii" lui pe "lista neagra".Eu am un setter irlandez si desi este foarte cuminte, are cateva persoane pe care nu le agreaza.Solutia pe care am adoptat-o a fost sa-l tin in alta camera pe parcursul vizitei acelor persoane.Paza buna trece primejdia rea.

9 răspunsuri:
| SonataArctica a răspuns:

Frate,dar tu esti masochist! Cum (scuzati expresia) dracu sa tii un husky in casa si mai ales la bloc! Esti batut in cap! Moare! Cum iti imaginezi ca un caine adaptat la mediu de viata polar sa stea-intre patru pereti!
Vrei sa ai pe constiinta un caine?

| AndddRu a răspuns:

Da ar fi o idee destul de buna.Ca sa nu muste:Asta depinde de tine.Trebuie sa'l "educi"[ca sa zic asa].Sa nu fie salbatic.:*
! Iti recomand sa iti iei unul mic ca sa inceapa sa te cunoasca de la inceputul vietii. Daca e prea mareeee isi da seama ca nu esti tu familiaaa lui!

Răspuns utilizator avertizat
| Alinuu24 explică:

Aha.Mersii :*

| Alinuu24 explică:

Am vrut sa va dau si voua funda... oricum apreciez rasp...mersii :**

| Alinuu24 explică:

Izabelaoh go on
Este atata lume care are husky la blocoh go on.
eu vreau pui...nu moare stai linistitawinking.

| Alinuu24 explică:

Pai nu ca eu de puii vorbeam.Ms:*.

Răspuns utilizator avertizat
| little0apple a răspuns:

Pai eu zic ca daca e dresat sau asa ceva nu ar musca.thinking dar eu zic ca problema ar fi ca ar face pipi peste tot si din astealaughing nu stiu si eu am vrut cand am stat la bloc (acum stau la casa si am un caine in curte) dar parintii mi-au zis faza cu pipi plus ca mai trebuie sa-l si speli si sa-l scoti la plimbare si alea alea dar eu zic ca faza cu muscatul nu e o problemawinking :X:X