| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care a fost coleg cu mine in clasa 1 si va fi din nou in a8a. Am auzit de la niste foste colege ca el si cu o colega sunt foarte apropiati ceea ce se stie deja si se pare ca se plac. El e un baiat super de treaba. M-au intrebat colegele daca imi place de el si eu am zis ca nu. Si chestia e ca nu stiu cum sa il fac sa ma placa! Help! Care e cea mai buna solutie? Ma inteleg super bine cu el.

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Pai daca ii palce de altceva nu pre ai ce face
daca te intelegi bine cu el ca prieteni si iti spune lucruri intime despre colega aia inseamna ca niciodata no sa te considere o iubita si doar o prietena buna.
daca nu e asa si simti ca ai o sansa fate frumoas afeminina fi de trebuie spune glume si vesela zambestei fi mereu cu zambetu pe buze cand treci pe lanag el uitate la el insistent si vb cu el.vezi ce ii place si faca poate aveti un lucru in comun si asta e binewinking.